Systémové upozornění
Hlavní informace

Výběr dokonalého materiálu

Na úplném začátku se vybírají nejlepší kusy fernambukového dřeva, které roste v amazonských deštných pralesech. Výběrové fernambukové dřevo je více než 25 let staré a sušené přirozeně. Tato technologie zaručuje nejvyšší zvukovou kvalitu smyčce a výborné technické vlastnosti při hře.

galerie-luxusnich-smyccu

Galerie luxusních smyčců

galerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccugalerie-luxusnich-smyccu
rucni-vyroba-smycce

Ruční výroba smyčce

Všechny mé smyčce jsou pečlivě a ručně vyráběné, především pomocí hoblíku, žíně jsou původem z mongolských koní a všechny další součásti smyčce jsou též ručně vyráběné. Přečtěte si více o vzniku smyčce.

Zjistit více

luxusni-smycce

Luxusní smyčce

Cena smyčce se liší v závislosti na provedení. Na cenu má vliv jak použitý materiál, tak design a jakékoliv jiné přání zákazníka. Kontaktujte mě a rád Vám udělám nezávaznou cenovou nabídku.

jak-objednat-smycec

Jak objednat smyčec

Pro objednání mě kontaktujte. Následně se Vám ozvu a domluvíme detaily jako je váha smyčce, materiál a další parametry. Nacením Vám výrobu smyčce na míru a pošlu oficiální cenovou nabídku. Po vzájemné dohodě začíná proces stavby smyčce. Obvyklá doba dodání je 3-6týdnů.